Kontaktai

Christmas 2 Business paroda-konferencija:
Rugsėjo 14 d. 11-19 val.
Rugsėjo 15 d. 11-17 val.

Kontaktų vakarėlis „Kitokiu kampu“:
Rugsėjo 14 d. 20 val.

+370 630 84949 | labas@christmas2business.eu

Naujiena

SEMINARAI

Rugsėjo 30 d, PENKTADIENIS

[Paroda atsidaro 12 val.]

LAIKAS SEMINARO TEMA PRANEŠĖJAS
13.00-13.30 Kaip sužavėti kolektyvą per 60 sekundžių su viena dovana?Pristatymas:

Renkant dovaną dažnai tenka pasukti galvą, jei norime padovanoti ne šiaip daiktą, bet emociją. Juk daiktus galime tiesiog nupirkti, o emociją reikia sukurti. Tiesa, dažnai manoma, kad išskirtinės dovanos ir jų pateikimas pareikalauja daugiau laiko, bet jums nebūtina patiems apie tai galvoti. Tereikia išsirinkti profesionalus, kurie viską padarys už jus.

Dar didesniu iššūkiu tampa dovanos kolektyvui, kurį sudaro žmonės su skirtingais pomėgiais. Žinoma, galime jiems visiems padovanoti vienodai įpakuotus  rašiklius ar kitus suvenyrus, tačiau galite padovanoti ir vieną unikalią dovaną, kuri pažadins naujus pojūčius ir išplės kūrybiškumo ribas. Tokiu atveju būsite tikri, kad jūsų dovanos negalės padovanoti niekas kitas.

Alfas Ivanauskas (geriausio pasaulyje „VMG“ kulinarinio žurnalo vyr. redaktorius, 5 kulinarinių knygų autorius, TV laidų vedėjas)
13.30-14.00 Kam, ką ir kada dovanoti. Kur riba tarp gerų emocijų ir teisės normos pažeidimo?Pristatymas:

Kuo skiriasi dovana, kyšis, kitos atsidėkojimo formos? Pagal ką juos atriboja tarpusavyje? Kas yra kompetentingas pasakyti, kas yra kas ir kokios sankcijos gresia už įstatymų pažeidimus? Į šiuos klausimus ne tik išgirsite atsakymus, bet ir bus pristatyti praktiniai pavyzdžiai, taip pat diskutuojama su auditorija.

Andrej Rudanov, (teisininkas profesionalas, turintis 16 metų profesinės patirties medicinos, farmacijos, maisto bei kosmetikos srityje. Andrej sukaupęs išskirtinę patirtį, susijusią su šių sektorių veikla, reguliavimo bei savireguliavimo mechanizmais, įskaitant verslo bei asmeninių dovanų teikimą, šių dovanų vertinimą teisiniu požiūriu, kylančias rizikas bei jų valdymą) 
14.00-14.30 Verslo dovanų protokolas: ką būtina žinoti, renkant bei teikiant verslo dovanąPristatymas:

Ruošiantis savo partnerių, kolegų ar klientų kalėdiniam pasveikinimui, labai svarbu išmanyti verslo dovanų protokolą: kokią dovaną išrinkti, koks yra „teisingas“ dovanoms skiriamas biudžetas, dovanojimo ir teikimo niuansai, kada tinkamiausias laikas dovanoti bei kaip išreikšti padėką už gautą dovaną

Arminas Lydeka (Tarnybinio Etiketo ir Protokolo žinovas, ekspertas. Kelių  knygų apie Protokolą ir Etiketą autorius. Buvęs diplomatas, dėstytojas, politika)
14.30-15.00 pertrauka
15.00-15.30 Jau Kalėdos…?! Komunikacijos gidas, kaip išgyventi ir sukurti išskirtinę šventęPristatymas:

Kalėdos – karščiausias metas komunikacijos žmonėms. Darbų sąrašas nesibaigiantis – nuo vidinės komunikacijos iki išorinės, nuo kalėdinio atviruko, dekoracijų iki šventinių dovanų ir renginių. Svarbi kiekviena detalė, nes komunikacijos fonas per Kalėdas ypač intensyvus ir išsiskirti nėra paprasta.

Šis pranešimas – tai praktinis gidas, kaip pasiruošti kalėdinei komunikacijai, kad ji būtų kūrybiška, nuoširdi, spalvinga, kvapni ir galų gale visi pasakytų „Mmm, Kalėdos įkvepia…“.

Jolanta Gužaitė – Quintus (reputacijos ir prekių ženklų komunikacijos konsultantė, Brainshop įkūrėja, Vilniaus universiteto lektorė)
15.30-16.00 10 sėkmingo Kalėdų renginio taisykliųPristatymas:

Kodėl kalėdinį įmonės renginį geriausia organizuoti… vasarį? Kas lemia renginio sėkmę ir ką daryti, kad susižavėję kolegos ar klientai apie jį kalbėtų iki kitų Kalėdų? Kaip išsirinkti renginio partnerius, kad renginys nevirstų tikru nervų išbandymu? Apie tai ir daugiau išgirsite pranešime „10 sėkmingo Kalėdų renginio taisyklių“.

Erika Purauskytė (UAB „Menai Renginiai“ vadovė, turinti 15 metų  sėkmingų renginių organizavimo patirtį)
16.00-16.30 Pagrindiniai verslo vaišių ingredientai: į ką atkreipti dėmesį organizuojant vaišesPristatymas:

PJazz restoranai, turintys ilgametę patirtį ne tik restoranų veikloje, tačiau ir teikiantys specialias maitinimo paslaugas verslo segmentui, tokias kaip kavos pertraukėlės, verslo pusryčiai, vakarienės, furšetai, banketai bei gaminantys skanias verslo dovanas, kalbės apie ingredientus, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį organizuojant vaišes verslo klientams. Taip pat pateiks idėjų, kaip galima nustebinti savo partnerius, klientus bei darbuotojus ne tik švenčių proga skaniomis ir stilingomis vaišėmis.

Vaiga Bosaitė (PJAZZ / MIYAKO pardavimų vadovė)
16.30-17.00 Raktas į sėkmingą karjerą arba verslą – dėkingumas ne tik per KalėdasPristatymas:

Mes visi – fantastiškai gerai mokame skųstis, priekaištauti ir būti kuo nors nepatenkinti. Kai kas nors nepateisina mūsų lūkesčių, esame pakankamai drąsūs tai išsakyti garsiai savo partneriams, kolegoms ar net vadovui. O kas atsitiktų, jei pabandytume veikti atvirkščiai? Kaip tapti ketvirtadaliu laimingesniais ir tokiais paversti aplinkinius? Dėkingumas – praktika keičianti gyvenimą!

Eglė Luotytė („Dėkingumo žurnalo“ bendraautorė, marketingo specialistė, sukaupusi 10 metų rinkodaros ir prekės ženklų vystymo patirtį, laisvai samdoma rinkodaros ir socialinės medija projektų vadovė, LiMA Vilnius valdybos narė)