Kontaktai

Christmas 2 Business paroda-konferencija:
Rugsėjo 14 d. 11-19 val.
Rugsėjo 15 d. 11-17 val.

Kontaktų vakarėlis „Kitokiu kampu“:
Rugsėjo 14 d. 20 val.

+370 630 84949 | labas@christmas2business.eu

Naujiena

„Christmas 2 Business“: kaip verslui tinkamai pasiruošti Kalėdoms?

Jau antrus metus organizuojama „Christmas 2 Business“ paroda-konferencija rugsėjo 14–15 d. atidarys verslo kalėdinį sezoną. Šiomis dienomis į „Loftą“ sugužės verslo atstovų, kurie ieško kalėdinių verslo dovanų savo partneriams, klientams ar darbuotojams.Daugelis žmonių stebisi tokiu ankstyvu kalėdiniu renginiu, tačiau įmonėms, kurios roges ruošia vasarą, tai natūralus kasmetis procesas. „Pernai rugsėjo mėnesio pabaigoje vykusi „Christmas 2 Business“ paroda kai kurių verslo segmentų atstovams jau buvo gana vėlyva, ypač renginių organizatoriams bei verslo dovanų prekyba užsiimančioms įmonėms, kurių gamybos, tiekimo procesai paprastai užtrunka ilgiau. Todėl šiemet nusprendėme parodą paankstinti, tokiu būdu kviesdami visas įmones šventėms pradėti ruoštis iš anksto be streso“, – teigė „Christmas 2 Business“ marketingo vadovė Inga Girdenienė.

Taip pat parodos metu abi dienas vyks konferencija, kurioje pranešimus skaitys savo srities ekspertai.

„Parodoje bus ir dalyvių, kurie pristatys savo renginių organizavimo paslaugas. Pranešėjai konferencijos metu su klausytojais pasidalys savo patirtimi, kaip sukurti geriausią kalėdinį renginį, kaip nustebinti savo darbuotojus“, – Alfa.lt sakė I. Girdenienė.

Inga Girdenienė

„Christmas 2 Business“ marketingo vadovės teigimu, įmonėms dažnai pritrūksta originalumo, o dovanų partneriams bei darbuotojams ieškoma paskutinę minutę per „Google“, todėl „Cristmas 2 Business“ – puikus sprendimas tiems, kurie nebenori dovanoti pabodusių ir nereikalingų kanceliarinių prekių.

Socialinių ir labdaros projektų, tokių kaip „Trys seserys“ ir „VMG mokykla“, įkūrėja Rima Olberkytė-Stankus kalbės apie socialiai atsakingos įmonės įvaizdį ir kaip nesustoti daryti gerus darbus tik kalėdiniu laikotarpiu.

Aktorius Andrius Žebrauskas kels klausimų apie netradicines dovanas – mokymus, kurie kelia pozityvių jausmų ir sentimentų. Taip pat pademonstruos, o lankytojai galės ir patys išbandyti A. Žebrausko sukurtą komunikacijos ir improvizacijos žaidimą „GODOPOCO“.

A. Žebrauskas

Renginių režisierė, UAB „Menai Renginiai“ vadovė Erika Purauskytė pasakos apie naujausias madas kalėdiniuose renginiuose, režisūrines galimybes, praversiančias patiems organizuojant įmonės šventinį vakarą.

Konferencijoje bus kalbama ir labai rimtomis temomis – apie verslo dovanų politiką. Savo praktika dalysis įmonės, diskutuos apie atsakingą dovanojimą, etiketą ir iššūkius, su kuriais susiduria įmonės. Daugiau apie parodą ir konferencijos programą –https://www.christmas2business.eu.

Kviečia balsuoti už labiausiai patikusią verslo dovaną

Parodos organizatoriai surengė konkursą „Verslo dovana 2017“, kuriame įmonės dalyvauja pristatydamos savo kurtas ar dovanotas verslo dovanas partneriams, klientams ar darbuotojams.

Visas verslo dovanas, dalyvaujančias konkurse, galima rastihttp://christmas2business.alfa.lt. Savo simpatiją balsavime galima išreikšti iki rugsėjo 14 d. 15 val. Laimėtojai bus paskelbti rugsėjo 14 d. parodos Kontaktų vakare.

Keliauk į parodą nemokamai

Į parodą nauji „Uber“ klientai galės keliauti nemokamai. Tiems, kurie „Uber“ programėle iki šiol dar nesinaudojo, su kodu „C2B“ dvi kelionės iki 10 eurų nieko nekainuos.