Kontaktai

Christmas 2 Business paroda-konferencija:
Rugsėjo 14 d. 11-19 val.
Rugsėjo 15 d. 11-17 val.

Kontaktų vakarėlis „Kitokiu kampu“:
Rugsėjo 14 d. 20 val.

+370 630 84949 | labas@christmas2business.eu

Naujiena

Kodėl verta apie Kalėdas pradėti galvoti jau dabar?

Kalėdos – ne tik vienas iš džiaugsmingiausių metų laikų, tačiau ir vienas iš labiausiai keliančių stresą. Rugsėjo 14-15 dienomis menu fabrike „Loftas“ vyksianti vienintelė Baltijos šalyse verslo segmentui skirta konferencija-paroda „Christmas2Business“ padės Kalėdoms pasiruošti kūrybiškai ir be streso jau dabar.

„Mūsų pagrindinė misija – padaryti Kalėdas kuo ramesnes ir keliančias kuo mažiau streso. O tai geriausia padaryti gerai planuojant savo laiką ir ruošiant roges vasarą! Ramiai apgalvojus, ką norima pasakyti dovanomis ir ką siekiama parodyti, Kalėdų laukimas bus lengvesnis, o ir piniginė bus ne tokia nuskriausta – užsisakius dovanas jau dabar.“,– teigia viena iš „Christmas2Business“ organizatorių Edita Ramanauskaitė ir kviečia bilietais į renginį pasirūpintai taip pat dabar.

Antrą kartą organizuojamoje parodoje bus galima ne tik išsirinkti ir užsisakyti originalias ir tikrai apgalvotas verslo dovanas, tačiau dalyvauti įvairiose dirbtuvėse, kur savo sričių profesionalai dalinsis patirtimi ir įžvalgomis – tai svarbu ir aktualu ne tik klientams, bet ir kitiems rinkoms dalyviams, ypač dirbantiems su mažesniais klientais.

Šiemet bus pristatytas ir kalėdines dovanas bei paslaugas siūlančių įmonių katalogas-žurnalas, kuriame bus apžvelgtos ne tik naujausios tendencijos, bet ir pateikti svarbiausi žmonių arba įmonių, dirbančių su kalėdinėmis dovanomis, kontaktai. Parodos dalyviai taip pat galės dalyvauti specialiame pirmą kartą organizuojamame geriausios verslo dovanos konkurse bei kontaktų vakare.

Viena iš renginio idėjų, kad per Kalėdas galima suteikti džiaugsmo ne tik gaunant dovanas, bet ir jas dovanojant bus įgyvendinta gražia socialinė akcija – renginio metu visi galės pirkti specialias kalėdines atvirutes.

„Sergantys vaikai labai vertina dėmesį – dovanomis išreikšta meilė irgi tinka, tačiau kalėdinių dovanų maratonas tampa šiek tiek probleminiu dėl itin didelio gaunamų dovanų kiekio. Dabar labai populiaru užsiimti labdara tik per didžiąsias metų šventes, tačiau vaikams reikia dėmesio visus metus“, teigia labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ iniciatorė Edita Abrukauskienė, kuri kviečia rodyti meilę ir rūpestį vaikams jau dabar – tada net ir mažos dovanos reiškia itin daug.

Amerikos psichologų asociacijos padarytas tyrimas parodė, kad 25 procentai apklaustųjų Kalėdų laikotarpiu jaučia nuovargį, o 20 proc. – stresą. Viena iš tokių emocijų priežasčių yra prastas laiko planavimas ir dovanų pirkimas paskutinę minutę. Problemos dar labiau intensyvėja kai kalba pradeda suktis apie verslo pasaulį, kuriame įvaizdis ir tinkama reprezentacija yra viskas, o netinkamos verslo dovanos gali labiau pakenkti, o ne parodysi savo klientams arba partneriams dėmesį.