Kontaktai

Christmas 2 Business paroda-konferencija:
Rugsėjo 14 d. 11-19 val.
Rugsėjo 15 d. 11-17 val.

Kontaktų vakarėlis „Kitokiu kampu“:
Rugsėjo 14 d. 20 val.

+370 630 84949 | labas@christmas2business.eu

Naujiena

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojami geriausios verslo dovanos rinkimai

Kalėdinės parodos „Christmas 2 Business“ organizatoriai skelbia geriausios verslo dovanos rinkimus. Tai pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas toks konkursas.

„Didžiausia problema, su kuria susiduria įmonės vadovai bei kiti darbuotojai, ieškantys verslo dovanų idėjų – tai nuolatinė kova su originalumo, išskirtinumo iššūkiais. Tačiau dažnas nesusimąsto, jog originalumas ne visuomet turi slypėti pačioje dovanoje – anaiptol, jis glūdi pačioje dovanos koncepcijoje, o dažnai ir pakuotėje“, – teigia viena organizatorių marketingo vadovė Inga Girdenienė.

Todėl šiemet „Christmas 2 Business“ paroda-konferencija, vyksianti rugsėjo 14-15 d. Vilniuje, drauge su šūkiu „Ruoškis kūrybiškai“ kviečia visas įmones dalyvauti verslo dovanos konkurse, kuriame pristatytų ir tarpusavyje susirungtų įdomių, netikėtų, savo žinutę nešančių verslo dovanų sprendimų kūrėjai.

Konkurse gali dalyvauti visi dovanojantys ir kuriantys verslo dovanas: tiek dovanų versle dirbantys subjektai, tiek dovanas savo partneriams, darbuotojams ar klientams dovanojusios įmonės ar pavieniai asmenys.

„Konkurso tikslas – suteikti įkvėpimo idėjų paieškose, ugdyti verslo dovanų prasmės suvokimą, formuoti kokybišką dovanojimo kultūrą Lietuvoje, skatinti įmonių atsakingumą, kūrybiškumą ir konkurencingumą. Tai puiki proga ir galimybė pasidalinti savo įmonės kūrybiniais gebėjimais, įkvėpti kitus, dar kartą viešai padėkoti savo partneriams bei klientams ir, žinoma, pretenduoti į Geriausios verslo dovanos titulą“, – kviečia dalyvius I.Girdenienė.

Į konkursą teikti paraiškas dalyviai kviečiami iki rugpjūčio 18 d. Daugiau apie konkurso sąlygas – organizatorių oficialioje e-svetainėje. Balsavimas prasidės rugpjūčio 23 d. Alfa.lt portale.