Kontaktai

Christmas 2 Business paroda-konferencija:
Rugsėjo 14 d. 11-19 val.
Rugsėjo 15 d. 11-17 val.

Kontaktų vakarėlis „Kitokiu kampu“:
Rugsėjo 14 d. 20 val.

+370 630 84949 | labas@christmas2business.eu

Erika Purauskytė

Erika Purauskytė

UAB "Menai Renginiai" vadovė

APIE

UAB „Menai Renginiai“ vadovė, renginių režisierė, turinti 16 metų  verslo renginių organizavimo patirtį

Seminaro tema:

 

KAIP LAIMĖTI KALĖDINIŲ RENGINIŲ MARATONE?

Deja, daugelio įmonių kalėdiniai vakarėliai klientams panašūs vienas į kitą it vienoda uniforma apsitempę Kalėdų nykštukai. Tie patys atlikėjai, tos pačios vaišės, tos pačios „saugios“ dovanos. Ir svečiai dažnai vos grįžę namo iš karto užmiršta, kokios įmonės kalėdiniame vakarėlyje buvo.
Kaip sukurti išskirtinę, įsimenančią šventę, kuri atspindėtų būtent Jus? Kaip į kalėdinę pakuotę įpakuotą savo prekės ženklą ne piršti, o padovanoti ir net sulaukti dėkingumo už tai? Atsakymas – kūrybiškumas, netradiciniai režisūriniai sprendimai ir… naujausios technologijos. Nes ši trijulė vis dar sugeba nustebinti net, rodos, visko mačiusius.
Erikai pritaria daug metų jos renginiuose vizualizacijos idėjas realizuojantis Oskaras Gudas, vienas iš kūrybinės studijos „Miracles“ įkūrėjų. Jis tvirtina, kad neretai klientai išsinuomoja puikią įrangą, tačiau nepasirūpina kūrybiniais sprendimais, originaliu turiniu, todėl praktiškai išmeta pinigus į balą.
Erika ir Oskaras konferencijos dalyviams papasakos sėkmingų kalėdinių renginių sprendimų tendencijas ir pristatys visišką naujieną Lietuvoje, kurią savo klientams pasiūlys jau šiam Kalėdų sezonui. Tai visame pasaulyje žaibo greičiu populiarėjanti, madingiausiuose restoranuose ir vakarėliuose graibstoma pramoga – interaktyvi ir intriguojanti magiška vakarienė, kuri
pirmiausiai pamaitina naujų įspūdžių išalkusius. Ją galėsite pirmieji Lietuvoje išbandyti „Menai Renginiai“ stende (vietų skaičius labai ribotas).

WEB

www.menairenginiai.lt