Kontaktai

Christmas 2 Business paroda-konferencija:
Rugsėjo 14 d. 11-19 val.
Rugsėjo 15 d. 11-17 val.

Kontaktų vakarėlis „Kitokiu kampu“:
Rugsėjo 14 d. 20 val.

+370 630 84949 | labas@christmas2business.eu

Ingrida Daunaravičienė

Ingrida Daunaravičienė

Komunikacijos skyriaus vadovė | Aviva Lietuva

APIE

Diskusijos tema:

Ką daryti, kad dovanos teiktų džiaugsmą, o ne galvos skausmą?

Dovanos ir dovanojimas – nuo seno svarbi žmonių bendravimo dalis. Dovanos versle apibrėžia įmonės kuriamus santykius su ją supančia aplinka ir stiprina (arba silpnina) ryšius su partneriais, klientais ar darbuotojais. Dovanodami galime kurti įmonės kultūrą, stiprinti reputaciją – autoritetą, patikimumą ir sąžiningumą – perduodant kartu su dovanojimo žinute.  Apmaudu, bet ši veiksminga priemonė dažnai yra pamirštama arba teisingai neįvertinama. Dovanų paieškos ir pats dovanojimas gali tapti chaotišku, neapgalvotu veikimu, keliančiu susierzinimą ar net galvos skausmą. Pavyzdžiui, o kaip reaguoti, jeigu po ilgų ieškojimų Jūsų verslo partneris dovanos net nepriima?

Šioje konferencijos dalyje, kviečiame Jus ieškoti atsakymų, kaip išvengti nepatogių situacijų ir ką daryti, kad dovanojimas taptų atsakinga ir vertę kuriančia įmonės kultūros dalimi. Kartu su verslo etiketo, verslo dovanų ekspertais bei įmonių atstovais diskutuosime:

  • Kas yra ir kas nėra verslo dovana? Ar įmonės reprezentacinė atributika gali būti tinkama dovana?
  • Kodėl renkamės dovanoti? Kaip dovanos gali kurti pridėtinę vertę?
  • Ar dovanodami ir priimdami dovanas visada elgiamės atsakingai? Kokias rizikas patiriame priimdami/dovanodami dovanas? Situacijos, kada dovanojimas yra nepriimtinas.
  • Kas yra įmonės dovanų politika ir kodėl ji reikalinga?